Gra o Tron: Początek – zwiastun premierowy gry

Coś dla fanów serialu Gra o Tron, jak i książkowej sagi "Pieśni Lodu i Ognia". Oto trailer całkiem ciekawie zapowiadającej się gry strategicznej osadzonej w tym uniwersum.

Akcja zaczyna się na prawie 1000 lat przed wydarzeniami ukazanymi w serialu. To nieco ciekawy zabieg, bo dzięki temu można na własne oczy oglądnąć i przeżyć wydarzenia o których w filmie tylko wspominano. Przy okazji w grze zobaczymy też smoki. Ciekawe jednak jak twórcy wybrną z dobrego wyważenia nacji w grze, skoro pamiętamy, że dostep do tych mitycznych stworzeń miał tylko ród Targaryen? Tak czy inaczej poniżej film z gry:

Całość, jak widać, jest mocno wzorowana na serii Total War, a rozgrywka ma pozwalać na wygranie nie tylko za pomocą oręża ale także dyplomacji. Może w końcu doczekamy się dobrej, „filmowej” gry? Premiera już 29 września, a wydawcą gry jest Ubisoft.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.