iOS 5 beta 7 do pobrania. Będziesz testować?

Apple współpracuje z twórcami aplikacji przy testowaniu nowego systemu operacyjnego dla iGadżetów. Mogą oni już testować system iOS 5 beta 7, nową betę iTunes 10.5, oprogramowanie do Apple TV i Xcode 4.2.
Nowy system dla iPhone'a

Nowy system dla iPhone’a

Nowa wersja rozwojowa piątego iOS-a nie wprowadza żadnych nowych funkcji. Ma za zadanie usunięcie błędów i usterek z poprzednich bet. Oznacza to, że wkrótce prace nad systemem zostaną ukończone.

iOS 5 ma być udostępniony za darmo, dla iPhone’ów, iPadów i iPodów touch. Najprawdopodobniej towarzyszyć mu będzie premiera nowego iPhone’a i iPoda. Mówi się o tym, że data premiery została wyznaczona na przełom września i października. Nie są to jednak oficjalne informacje.

Główne zmiany, w porównaniu do iOS-a 5, to współpraca z iCloud, możliwość synchronizacji z Windows i OSX poprzez WiFi i nowe centrum powiadomień, a także możliwość aktywacji urządzenia bez konieczności podłączania go do komputera.

0
Źródło: BGR
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.