Partition Manager 11 nareszcie po polsku

Paragon informuje o wydaniu polskiej wersji językowej aplikacji Partition Manager 11 Professional - narzędzia umożliwiającego zaawansowane zarządzanie przestrzenią dyskową, partycjonowanie, tworzenie kopii zapasowych, migracje do środowisk wirtualnych i fizycznych z uwzględnieniem dysków SSD.
Paragon Partition Manager 11 Professional

Paragon Partition Manager 11 Professional

Partition Manager 11 Professional oferuje najnowsze technologie w zarządzaniu środowiskami pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows. Partycjonowanie dysku twardego i optymalizacja systemu plików, przywracanie danych w nagłych wypadkach i migracja systemu, wirtualizacja systemu i zarządzanie dyskiem wirtualnym – te wszystkie funkcje zostały zawarte w jednym, obszernym produkcie. Partition Manager 11 Professional ma gwarantować bezpieczne partycjonowanie dysku i maksymalne wykorzystanie magazynów, zarówno fizycznych jak i wirtualnych.

Jednostanowiskowa licencja Paragon Partition Manager 11 Professional kosztuje 179,00 zł brutto.

0
Źródło: Paragon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.