Pierwsze oceny naszego rodzimego Dead Island

Nasze nadzieje związane z premierą Dead Island są naprawdę duże. Wprawdzie do premiery gry pozostało jeszcze kilka dni, ale niektóre zachodnie czasopisma i serwisy zaczynają już publikować pierwsze recenzje tej produkcji. Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze!

Średnia ocen oscyluje obecnie koło mocnej 8. Najgorzej Dead Island wypadło w serwisie Eurogamer, który przyznał jej tylko „szóstkę”, ale akurat redakcja tego portalu jest znana z dosyć surowych recenzji, szczególnie gier akcji. Inni już oceniają grę raczej bardzo wysoko (TeamXbox – 9, IGN – 8, Destructoid nieco słabiej bo „tylko” 7, za to Gametrailers – 8,5 a Game Informer – 8,5). Jednym słowem jest bardzo dobrze!

Gra chwalona jest przede wszystkim za grafikę i ogrom możliwości jakie daje. Według słów jednego z recenzentów – ”

na wyspie opanowanej przez zombie mamy naprawdę dużo do roboty

„. Wszyscy zgodnie wychwalą także niesamowity klimat tej produkcji. Jedyne do czego można się przeczepić, to podobno nieco za mało zróżnicowane misje i szwankujący system walki wręcz.

Polska premiera Dead Island już 9 września!

Przeczytaj również: Czyżby szykowała się nam nowa Ultima? na Gambler.pl

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.