Pojutrze wielka konferencja Amazona. Czyżby premiera tabletu?

Amazon zaplanował ważną konferencję prasową na pojutrze. Obstawiamy dwie możliwości: albo zaprezentowany zostanie nowy model Kindle'a, albo... tablet, który ma wojować z iPadem.
Jaki będzie tablet Amazona... jeśli będzie?

Jaki będzie tablet Amazona… jeśli będzie?

Amazon był dość oszczędny w informowaniu o swojej konferencji prasowej. Koncern zaprasza na 28 września, a w zaproszeniu kilka razy pada słowo Kindle. Nie jest jednak powiedziane, że chodzi o nowy model tego wyjątkowo popularnego czytnika e-booków. My podejrzewany więc co innego.

Już od dłuższego czasu po Sieci krążą plotki, jakoby Amazon pracował nad własnym tabletem. Ma on pracować pod kontrolą systemu Android i kosztować raptem 250 dolarów. Amazon ponoć całkowicie zrezygnował z domyślnego androidowego interfejsu, zastępując go własnym. Dodatkowo, urządzenie ma być zintegrowane z usługami Cloud Player, Instant Video, Android Appstore i Kindle.

Tak, czy inaczej, dowiemy się wszystkiego pojutrze…

0
Źródło: CNET
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.