Stwórz najlepszą polską aplikację dla przeglądarki Chrome

Chrome Web Store wystartował w Polsce kilka dni temu. Dzisiaj Google ogłasza konkurs dla deweloperów na najlepszą aplikację dla Chrome.
Stwórz najlepszą polską aplikację dla Chrome'a

Stwórz najlepszą polską aplikację dla Chrome’a

Po tym jak Chrome Web Store oficjalnie został uruchomiony w Polsce, czas na zachętę, by powstawało coraz więcej aplikacji dla przeglądarki Google’a. Dlatego polski oddział firmy z Mountain View organizuje konkurs na najlepszą polską aplikację dla swojej przeglądarki, w którym wygrać można nie tylko skuteczne wypromowanie swojej aplikacji w Chrome Web Store, ale również tablet Motorola Xoom.

W konkursie może wziąć udział każdy – indywidualnie lub grupowo (zespoły maksymalnie trzyosobowe). Zwycięzców wyłoni Jury, składające się z pracowników Google oraz polskich ekspertów z branży internetowej. Konkurs potrwa 2 miesiące – aplikacje można zgłaszać do 19 listopada 2011 r. Wyniki zostaną ogłoszone na początku grudnia 2011 r.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.