Tablet Samsunga z aktualizacją do… Windows 8!

Rynkiem tabletów rządzą Android i iOS. Samsung bada jednak inną drogę. Series 7 Slate będzie należeć do nielicznych urządzeń, pracujących pod kontrolą Windows 7.

Samsung Series 7 Slate nie tylko będzie miał zainstalowany system Windows 7, ale będzie można go zaktualizować do Windows 8. Nie wiadomo w jaki sposób owa aktualizacja ma się odbyć i na jakich warunkach, ale oferta ma być przygotowana wspólnie z firmą Microsoft, możemy więc Samsunga trzymać za słowo.

Samsung Series 7 Slate ma 11,6-calowy ekran, waży 907 g i jest napędzany 1,6-gigahercowym procesorem Intel Core i5 2467M, któremu towarzyszą 4 GB pamięci RAM. Ma także aparat i kamerę do wideorozmów, kartę WiFi, modem 3G, porty USB i micro HDMI.

Najtańsza wersja tabletu, z 64-gigabajtowym dyskiem SSD, ma kosztować 1 099 dolarów. Urządzenie pojawi się w sprzedaży pod koniec bieżącego miesiąca.

0
Źródło: This is my next...
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.