3-terabajtowy, multimedialny GoFlex Cinema

Seagate przedstawił multimedialny dysk GoFlex Cinema, zaprojektowany tak, aby przeistoczyć telewizor w centrum mediów cyfrowych.
Multimedialny Go Flex Cinema odtworzy w Full HD

Multimedialny Go Flex Cinema odtworzy w Full HD

Urządzenie jest wyposażone we wszystkie złącza i oferuje wsparcie dla najbardziej popularnych formatów plików, dzięki czemu oglądanie filmów i zdjęć oraz słuchanie muzyki bez korzystania ze środowiska komputerowego jest łatwiejsze.

Oferując wsparcie dla MKV, H.264 i MP4, GoFlex Cinema pozwoli na odtworzenie większości formatów wideo w jakości 1080 HD. Ten pojemny dysk może być wykorzystany jako pamięć do przechowywania wszystkich mediów. Dodatkowo, cyfrowe zdjęcia oraz wideo mogą zostać przeniesione na dysk bez użycia komputera. Wystarczy podłączyć do niego cyfrowy aparat i przenieść pliki bezpośrednio z urządzenia.

Dysk GoFlex Cinema – jest już dostępny w Europie, a jego sugerowana cena detaliczna została określona na €99 za 1TB, €129 za 2TB oraz €179 za 3TB.

0
Źródło: Seagate
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.