Facebook na iPada w końcu oficjalnie udostępniony

Najpopularniejszy serwis społecznościowy, Facebook, jest wreszcie dostępny na najpopularniejszym tablecie na rynku - iPadzie.
Facebook na iPada nareszcie dostępny
Facebook na iPada nareszcie dostępny

Facebook na iPada to jedna z najbardziej wyczekiwanych aplikacji. Dotychczas na jej temat pojawiało się tak wiele informacji, że aż nie wiadomo było na które warto zwrócić swoją uwagę, a na które nie. Ostatnie plotki sugerowały, że Facebook na iPada będzie miał premierę na ostatniej konferencji Apple, na której został zaprezentowany iPhone 4S i finalna wersja iOS 5. Okazało się jednak, że i te wieści się nie sprawdziły. Jakkolwiek to nie bywało dotychczas z Facebookiem na iPada, teraz w końcu możemy powiedzieć już oficjalnie: aplikacja jest już dostępna, możecie pobierać.

Przedstawiciele Facebooka chwalą się, że ich klient na iPada nie tylko zawiera najpopularniejsze cechy standardowej, komputerowej wersji portalu, ale – co ważne – zostały zoptymalizowane tak, by doskonale działały na iPadzie i wykorzystywały jego potencjał.

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać z iTunes.

Źródło: Tabletowo.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.