Internet 250 Mbps od UPC

Sieć kablowa UPC Polska na dniach rozpocznie testy Internetu o prędkości 250 Mb/s, a w przyszłym roku chce wprowadzić do oferty dekoder Horizon.
Superszybki Internet wkrótce w UPC

Superszybki Internet wkrótce w UPC

Testy konsumenckie prowadzone będą w wybranych lokalizacjach w Warszawie i Krakowie. – Chcemy zobaczyć, jakie będzie zainteresowanie prędkością 250 Mb/s – mówi Jarosław Pijanowski, członek zarządu UPC Polska. Nie podaje, kiedy zacznie się sprzedaż komercyjna usługi.

Dziś z największej przepustowości – 150 Mb/s – korzysta ok. 10 proc. abonentów UPC Polska mających wykupionych usługę internetową. W jej zasięgu jest już 75 proc. gospodarstw domowych obsługiwanych przez operatora.

W czwartym kwartale 2012 roku UPC Polska zaoferuje klientom dekoder Horizon. Komercyjne wprowadzenie urządzenia planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku najpierw w Holandii. Dzięki dekoderowi abonenci będą mieć dostęp np. do kanałów telewizyjnych oferowanych przez UPC Polska na urządzeniach mobilnych. (KOZ)

0
Źródło: UPC
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.