iPad mniej pożądany od tabletów z Windowsem

Najnowsze badania przeprowadzone przez Boston Consulting Group wskazują na dość ciekawą tendencję. Według nich tablety z Windowsem są bardziej pożądane od tych z iOS (czyli od iPadów) czy modeli z Androidem.
Wy także z niecierpliwością czekacie na tablety z Windows 8?

Wy także z niecierpliwością czekacie na tablety z Windows 8?

Wszyscy doskonale wiedzą, że Microsoft zbyt długo myślał nad tym czy przyszłość należy do tabletów internetowych i wstrzymywał się ze stworzeniem swojej wersji systemu na tego typu sprzęt. Okazuje się jednak, że prezentacja i udostępnienie deweloperskiej wersji Windows 8 sprawiła, że potencjalni klienci z wielką niecierpliwością zaczęli śledzić jego losy – losy systemu, którego premiera będzie miała miejsce najprawdopodobniej dopiero pod koniec 2012 roku.

Wracając do wyników badania, 42% Amerykanów wskazała Windowsa jako najodpowiedniejszy system dla swojego tabletu (wśród Chińczyków 44%). Drugie miejsce zajmuje iOS (odpowiednio: 27% i 34%), natomiast trzecie: Android (20% i 18%).

0
Źródło: Tabletowo.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.