iPhone 4S szybszy, niż Galaxy S II

iPhone 4S został przyjęty przez internautów bardzo sceptycznie. Ale udowodnił, że dalej jest jednym z liderów. Najpierw sprzedał się w ilości miliona sztuk w dobę, a teraz, jak się okazuje, jest królem wydajności.

Redakcja AnandTech postanowiła sprawdzić, jak wydajne komponenty zastosowało Apple w iPhone’ie 4S. Rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania, wgniatając w ziemię konkurencję spod znaku Androida i Windows Phone. Nawet androidowe tablety, Galaxy S II i Droid Bonic zostały pokonane z łatwością. Ilustrują to wykresy na samej górze. Tylko jeden tablet, tylko w jednym teście osiągnął niezauważalnie lepszy wynik.

Nie czas jednak na świętowanie: lada moment premiera urządzeń z systemem Android Ice Cream Sandwich. Kto wie, może uda się nawiązać walkę ze smartfonem Apple’a? Jednak póki co, iPhone 4S nie ma sobie równych.

0
Źródło: anandtech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.