iPhone 4S trafia do sklepów. I co? I kolejki!

iPhone 4S trafił wreszcie do sprzedaży. Tradycji stało się zadość: czy to Sydney, czy Tokio, wszędzie pod sklepami Apple'a ustawiają się kolejki. Na co liczą fani? Wielu z nich najbardziej cieszy się z... iCloud!
Apple iPhone 4S

Apple iPhone 4S

Premiera iPhone’a 4S została nieco przyćmiona śmiercią założyciela Apple’a, Steve’a Jobsa. Nie przeszkodziło to jednak temu, by na całym świecie, gdzie ów smartfon został wprowadzony do sprzedaży, przed sklepami giganta z Cupertino ustawiały się kolejki. Co ciekawe, nie tylko po telefon: fani marki Apple przynosili kwiaty i stawiali świeczki. Oczywiście po to, by oddać hołd Jobsowi.

Ciekawostką jest to, że wśród kolejkowiczów odnaleziono… Steve’a Wozniaka, współtwórcę sukcesu Apple’a, który jednak od dawna już w tej firmie nie pracuje. Zapytany czemu po prostu nie poprosił telefonicznie swojej byłej firmy o nowy smartfon, odparł, że wolał poczekać w kolejce, tak jak miliony innych fanów.

0
Źródło: Reuters.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.