Ściągnij 300 darmowych gier indie w jednej paczuszce. Absolutnie free!

Czułam się, jakbym odpaliła po raz pierwszy kultowy kartridż "168 in 1" na Pegasusie. Każdy tytuł to tajemnica, która krzyczy "sprawdź mnie, sprawdź!" :)

Do przyszłorocznej edycji festiwalu gier niezależnych w San Francisco zgłoszono projekt, który moim zdaniem ma wielkie szanse na wygraną. Nie chodzi tylko o porażającą ilość odjechanych pomysłów, ale też o czas ich realizacji. Wszystkie te gry powstały bowiem w 48h za sprawą setki maleńkich studiów developerskich, często jednoosobowych. To budzi szacunek, zwłaszcza, że oprawa graficzna niektórych projektów jest całkiem niezła. Choć nie byłam w stanie przejrzeć nawet połowy z nich, jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Taka wędrówka przez wyobraźnię zdolnych artystów jest jak znalazł na coraz dłuższe noce. Jeśli znajdziecie w tym przepastnym zbiorze coś, co wywoła w Was emocje, proszę o komentarze. Może zrobimy wspólnie taki top 10. Stąd możecie legalnie pobrać całą paczkę (około 1,5 GB)

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.