Klawiatura w Windows Phone 7.5 bawi się w „chowanego”

Jeżeli posiadasz smartfon z Windows Phone, najprawdopodobniej już zaktualizowałeś go do wersji 7.5. I, niewykluczone, że należysz do grupki osób, która ma prawo być podirytowana.
Klawiatura ekranowa w Windows Phone 'Mango'

Klawiatura ekranowa w Windows Phone 'Mango'

Spora ilość użytkowników Windows Phone marudzi na drobną, ale irytującą usterkę w Windows Phone „Mango”. Klawiatura ekranowa w tej wersji systemu potrafi zniknąć z wyświetlacza bez jakiejkolwiek wyraźnej przyczyny. Dotknięcie palcem pola tekstowego z powrotem ją przywraca, tym niemniej może to irytować.

Usterka nie wydaje się być zależna od modelu aparatu czy jego konfiguracji, przynajmniej póki co. Niektórzy użytkownicy nie mają żadnego problemu, inni owszem. My potwierdzamy: dwóch naszych redaktorów używa Windows Phone „Mango” jako swojego głównego smartfona. Posiadacz HTC 7 Mozart nie narzeka, za to posiadacz LG Swift 7 już owszem.

Microsoft potwierdza usterkę, aczkolwiek nie zna jej przyczyny. Nie wiadomo więc, póki co, czy i kiedy pojawi się aktualizacja usuwająca problem.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.