Kradł nagie zdjęcia gwiazd, teraz jest mu „przykro”

Christopher Chaney, 35-latek, który został aresztowany za nielegalne włamania do komputerów gwiazd powiedział reporterom, że mu przykro za to, co zrobił, i że stał się "uzależniony" od tego, co robił.
Christopher Chaney

Christopher Chaney

Chaney jest oskarżony o włamywanie się do komputerów i kont internetowych ponad 50 osób powiązanych z przemysłem rozrywkowym, w tym Scarlett Johansson, Mila Kunis czy Christina Aguilera. Chaney, mieszkaniec Jacksonville w stanie Floryda, otrzymał nakaz udania się do Kalifornii 1 listopada, gdzie ma odpowiedzieć przed sądem na 26 zarzutów. Jeżeli uznane zostaną wszystkie, grozi mu 100 lat federalnego więzienia.

Jest mi z tego powodu przykro. Szczególnie dlatego, że moja mama została w to wciągnięta, moja rodzina i moi sąsiedzi, wszyscy oni chcieli wieść spokojne życie — powiedział Chaney reporterom. Dodał, że swoją działalność zaczął „z ciekawości”, ale potem stał się uzależniony od „wiedzy o prywatnym życiu gwiazd”. Chaney, według władz, próbował sprzedawać niektóre z ukradzionych zdjęć różnym tabloidom.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.