„Microsoft nawet Maka nie potrafił skopiować, nie rozumiał go”

W rozmowie z Walterem Isaacsonem, Jobs stwierdził, że "Microsoft i Google mają wiele wspólnego". Microsoftowi zarzucił brak ludzkiego podejścia do produktów, przez co firma stała się "stricte techniczna"

Steve Jobs

Steve Jobs

Oni po prostu tego nie rozumieli, nawet jak zobaczyli komputer Mac, to nawet dobrze go skopiować nie umieli. Jakim przygłupem trzeba być, by tego nie dostrzegać. Widzisz i wiesz. Ale Google jest takie samo. Oni po prostu tego nie rozumieją — mówił Jobs o Microsofcie i Google’u.

Samego Gatesa opisuje jako „bogacza bez celu”. – Bill stał się najbogatszym człowiekiem w okolicy, i jeśli to był jego cel, to go osiągnął. To nigdy nie był mój cel, i zastanawiam się, czy on serio tego chciał – mówi Jobs o swoim koledze, dodając, że były CEO Microsoftu „bezwstydnie kradł cudze pomysły”. Samą firmę Microsoft Jobs postrzegał jako „nieistotną”, szczególnie od czasu przejęcia stanowiska CEO przez Steve’a Ballmera.

0
Źródło: WinRumors
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.