Motorola Atrix ze stacją dokującą w formie laptopa już w Polsce

Motorola Mobility Polska ogłasza polską premierę najnowszego smartfona Motorola Atrix, telefonu wyposażonego w 2-rdzeniowy procesor.

Dzięki aplikacji Motorola Webtop, po umieszczeniu telefonu w stacji dokującej Lapdock, bądź HD Multimedia Dock, można korzystać w pełni z możliwości przeglądarki Mozilla Firefox 4.0 oraz Adobe Flash. Stacja dokująca w formie laptopa waży 1,1 kilograma, a wyposażona jest w 11,6-calowy ekran, pełną klawiaturę QWERTY, głośniki stereo oraz 3-komorową baterię o pojemności 36Wh, zapewniającą do 8 godzin pracy.

Atrix wyposażona jest w dwurdzeniowy procesor, system operacyjny Android 2.3 Gingerbread, 1 GB pamięci RAM, 4-calowy ekran o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, kamerę HD, czytnik linii papilarnych, 16 GB wbudowanej pamięci flash i gniazdo kart microSD, dwuzakresową łączność WiFi oraz baterię o pojemności 1930 mAh. To wszystko w obudowie o grubości 11 milimetrów.

Motorola Atrix będzie dostępna w Polsce od 10 października 2011 roku w sprzedaży detalicznej

w cenie 1999 złotych.

0
Źródło: Motorola
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.