Samsung WB750 – szybkie zdjęcia seryjne i szerokokątny obiektyw

Na początku listopada do sprzedaży trafi najnowszy, kompaktowy aparat Samsunga, zaprezentowany na targach IFA w Berlinie.

Nowy aparat Samsunga wyposażony jest w 12-megapikselową matrycę BSI CMOS o standardowym dla kompaktów rozmiarze 1/2.3″ oraz szerokokątny obiektyw Schneider-Kreuznach o zakresie ogniskowych 24-432 mm (18-krotny zoom optyczny) i jasności f/3.2-5.8. Aparat WB750 oferuje ponadto 3-calowy wyświetlacz LCD, funkcję kręcenia filmów Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę (dostępny pełen zakres zoomu, możliwość wykonywania zdjęć w rozdzielczości 10 MP), tryb zdjęć seryjnych z prędkością 10 fps-ów, tryb HDR, rozbudowana technologia śledzenia twarzy, a także złącze HDMI, port micro-USB i podwójną stabilizację obrazu.

Aparat Samsung WB750 trafi do sprzedaży w pierwszych dniach listopada i będzie dostępny w sugerowanej cenie 999 złotych.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.