Sony chce sfilmować biografię Steve’a Jobsa

Życie Steve'a Jobsa być może już niedługo prześledzimy na dużym ekranie. Sony Pictures uzyskało prawa do ekranizacji książki "Steve Jobs" autorstwa Waltera Isaacsona.
Książka 'Steve Jobs'

Książka ‚Steve Jobs’

Książka ma się okazać 24 października i jest oparta w dużej mierze na długich wywiadach z byłym CEO Apple’a. Producentem filmu ma zostać Mark Gordon. Jak dotąd jedynym filmem, w którym występowała postać Steve’a Jobsa to telewizyjna produkcja Piraci z Doliny Krzemowej z 1999 roku z Noah’em Wyle’em w roli szefa Apple’a. Jobsowi film się nie podobał, w przeciwieństwie do aktora, którego zaprosił na jedną z konferencji Apple’a.

Tymczasem wydawnictwa przesuwają premiery książek, by wykorzystać czas zainteresowania postacią Jobsa. „I, Steve: Steve Jobs in His Own Words” wydawnictwa Agate Publishing pojawi się w sprzedaży już w przyszłym tygodniu. Według poprzednich zapowiedzi, miała ukazać się w październiku. Książka zawierać będzie 200 oświadczeń i cytatów Jobsa na przeróżne tematy. Książka nie jest autoryzowana przez Jobsa, ani jego rodzinę, ani Apple’a.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.