Steven Spielberg reżyserem Halo!

Co łączy filmy takie jak Wojna światów, Terminal, Szeregowiec Ryan i Jurassic Park? Oczywiście osoba reżysera, Stevena Spielberga. Być może do tego elitarnego grona stworzonych przez niego produkcji dołączy i Halo.

Ostatnio pojawiły się bowiem informacje, że to właśnie ten uznany reżyser stworzy filmowe przygody Master Chiefa. Tak przynajmniej można wywnioskować z informacji, które zostały opublikowane przy okazji francuskiej premiery książki Halo: Crytum.

Film finansować ma wytwórnia Dreamworks (Transformers: Zemsta upadłych, Kung Fu Panda 2), więc jak najbardziej stać ich na zatrudnienie tak klasowego reżysera. Premiera samego filmu przewidziana jest na 2012 rok. Czy te informacje okażą się prawdą? Tego nie wiadomo, jednak jeszcze w ubiegłym roku mówiło się o tym, że Spielberg jest zainteresowany uniwersum wykreowanym przez Bungie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.