Telewizja dla Xboksa głównie dla płacących subskrybentów

Microsoft ogłosił, że już wkrótce konsole Xbox 360 będą mogły odbierać specjalnie dla nich przygotowane kanały telewizyjne, nadające swój materiał na żywo. To, o czym nie wspomniał, to fakt, że część z nich będzie wymagała wykupionego abonamentu Gold.
Xbox LIVE TV w większości płatne

Xbox LIVE TV w większości płatne

Xbox Live TV ma się pojawić już niebawem. Niestety, póki co, polski Xbox Live nie otrzyma tej usługi, ale mamy nadzieję, że za jakiś czas to się zmieni. Jest jeszcze jedna gorzka pigułka: nie wszystkie kanały telewizyjne będą dostępne dla darmowych kont Silver. By skorzystać z pełnej oferty, trzeba będzie posiadać konto typu Gold (ponad 200 zł rocznie).

Za darmo dostępne będą telewizje tworzone przez publicznych nadawców (np. BBC) i telewizje handlowe (np. Best Buy Cinemanow). Reszta stacji, jak HBOGO, Bravo czy Dailymotion dostępna będzie tylko dla członków Xbox LIVE Gold.

0
Źródło: giantbomb.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.