Transportoid dla Windows Phone już dostępny!

Od dziś Transportoid - mobilny rozkład jazdy komunikacji miejskiej znany z systemu Android - dostępny jest w wersji dla Windows Phone 7.

Transportoid umacnia się na pozycji najpopularniejszego i największego mobilnego rozkładu jazdy w Polsce. Edycja androidowa została pobrana z Android Marketu przeszło sto tysięcy razy, obie wersje obsługują obecnie rozkłady jazdy 51 polskich miast i aglomeracji. Wersja na WP7 nie jest kalką wcześniejszego wydania – interfejs użytkownika został dopasowany do wytycznych Windows Phone.

Bieżąca wersja oferuje m.in. przypinanie ulubionych elementów do ekranu głównego, dzięki czemu dostęp do najczęściej używanych rozkładów wymaga raptem jednego kliknięcia. Program można pobrać za darmo, podstawowe funkcje pozostaną dostępne bez opłat. Wraz z funkcją wyszukiwania połączeń do programu zostanie wprowadzony model subskrypcyjny, w którym użytkownik wnosi niewielką opłatę za korzystanie z funkcji premium.

Transportoid dla Windows Phone 7 wymaga systemu w wersji 7.5, czyli tzw. Mango. Program można pobrać bezpośrednio z Windows Marketplace.