Wyciekły parametry Nexusa Prime

Samsung umieścił niedawno krótki filmik na YouTube'ie, mający podgrzać atmosferę przed premierą smartfonu Google Nexus Prime. Premiera 11 października, a dziś, przed chwilą, wyciekła specyfikacja techniczna.
Google Nexus Prime

Google Nexus Prime

Jeżeli źródła redakcji BGR są wiarygodne, smartfon na początku będzie dostępny wyłącznie w sieci komórkowej Verizon. Urządzenie ma mieć 4,65-calowy ekran dotykowy Super AMOLED HD o zakrzywionym kształcie i rozdzielczości 1 280 x 720 pikseli. Za wydajność mają odpowiadać dwurdzeniowy, 1,2-gigahercowy procesor i gigabajt pamięci RAM. Dodatkowo, urządzenie posiada 32 GB pamięci masowej, 5-megapikeslowy aparat, który może również rejestrować filmy o rozdzielczości 1080p i 1,3-megapikselową kamerkę internetową. Nexus Prime ma obsługiwać sieci LTE 4G. Smartfonem ma zarządzać system Android Ice Cream Sandwich.

Cena, póki co, nie jest znana, ale zapewne tanio nie będzie. Data pojawienia się w sprzedaży również nie jest znana. Nie wiemy też czy i kiedy inne smartfony otrzymają aktualizację do systemu Android 4.0 ani też co on nowego wnosi.

0
Źródło: BGR
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.