Wyciekły specyfikacje smartfonów Nokia Sea Ray, Sabre i Ace

Pierwsze smartfony Nokii z Windows Phone 7 pojawią się pod koniec roku. Dziś udało nam się poznać ich specyfikację. Nieoficjalnie, więc możliwe, że końcowe produkty będą się nieco różnić.
To szkic koncepcyjny. Czy któryś ze smartfonów będzie tak wyglądał?

To szkic koncepcyjny. Czy któryś ze smartfonów będzie tak wyglądał?

Na rynku pojawić się mają Nokia Sea Ray, Sabre i hi-endowa Ace. Pierwsza z nich ma mieć 3,7-calowy ekran dotykowy AMOLED, 1,4-gigahercowy procesor, 16 GB wbudowanej pamięci i 8-megapikselowy aparat. Nokia Sabre posiadać będzie z kolei 3,7-calowy ekran LCD, 1,4-gigahercowy procesor, 8 GB wbudowanej pamięci, 5-megapikselowy aparat i wymienne obudowy.

Prawdziwą gratką ma być jednak Nokia Ace. Jeżeli specyfikacja jest prawdziwa, to smartfon posiadać będzie 4,3-calowy ekran, 1,4-giagahercowy procesor, 8-megapikselowy aparat z autofokusem, 16 GB wbudowanej pamięci i obsługę sieci LTE. Ace ma się pojawić w pierwszym kwartale 2012 roku, na początku wyłącznie w sieci AT&T.

Nie wiadomo, ilurdzeniowe procesory zainstalowano w tych Nokiach, ale skoro nikt się nie chwali wielordzeniowością, to podejrzewamy, że nie będzie w nich takich rozwiązań.

0
Źródło: My Nokia Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.