Co szykuje Blizzard na siódme urodziny World of Warcraft?

Pojutrze World of Warcraft będzie obchodzić swoje siódme urodziny. Poza tortem i szampanem w siedzibie Blizzarda, firma zaoferuje prezent dla graczy, którzy zalogują się do 3 grudnia.

Jest to przedmiot Celebration Package, a dokładniej: fajerwerki. Poza tym jakże miłym, ale jedynie wizualnym gestem, producent przygotował również 7% bonus do zdobywanego doświadczenia i reputacji.

Cóż – niektórzy mogli spodziewać się czegoś bardziej widowiskowego. Darmowy miesiąc abonamentu byłby przesadą, ale jakieś losowo dobre, przyzwoite itemy? Zapewne ciekawiej będzie na dziesiąte urodziny gry. Ciekawe ile osób będzie grało w World of Warcraft do tego czasu.

World of Warcraft na przestrzeni siedmiu lat doczekało się trzech dodatków: The Burning Crusade, Wrath of the Lich King oraz Cataclysm. W produkcji jest World of Warcraft: Mists of Pandaria, którego zapowiedź niedawano opublikował serwis Gambler.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.