HTC Quattro – tablet z napędem na cztery rdzenie

Szykowany przez HTC tablet z platformą Nvidia Tegra 3, zadebiutował w Sieci - nieoficjalnie, ale z dość wyraźną prezencją na fotografii prasowej jakości.
HTC Quattro z 4-rdzeniową Tegrą 3

HTC Quattro z 4-rdzeniową Tegrą 3

HTC Quattro to najnowszy tablet tajwańskiego producenta, wyposażony w 10-calowy ekran LCD, którego rozdzielczość ma wynieść 1280 x 768 pikseli – na razie to jednak tylko plotki, bo i format niezbyt pasuje do Androida. Oprócz tego znajdziemy w nim czterordzeniową platformę Tegra 3, 1 GB pamięci RAM, 16 GB wbudowanej pamięci flash, gniazdo kart pamięci microSD, 2-megapikselowy aparat z tyłu i 1,3-megapikselową kamerę z przodu obudowy, łączność Bluetooth i WiFi 5GHz, a także opcjonalnie moduł łączności 3G.

Nowy tablet HTC ma oficjalnie zadebiutować na targach Mobile World Congress 2012, a do tego czasu Android Ice Cream Sandwich powinien na tyle rozgościć się na rynku, że i w nowym tablecie Quattro powinniśmy go ujrzeć.

0
Źródło: PocketNow
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.