Miniaturowa pamięć SanDisk do tabletów

Nowy pendrive, ze względu na małe rozmiary, dobrze sprawdza się przy współpracy z tabletami, samochodowym sprzętem audio i małymi notebookami.
Miniaturowy pendrive Sandiska

Miniaturowy pendrive Sandiska

Pomimo niewielkich rozmiarów, model Cruzer Fit ma zapewniać możliwość zapisania 4, 8 lub 16 GB danych, a dodatkowym bonusem jest możliwość skorzystania z 2 GB bezpłatnego backupu on-line w ramach usługi YuuWaa. Co więcej, dzięki oprogramowaniu SanDisk SecureAccess Software, prywatne dane użytkownika są zabezpieczone hasłem. W tym celu zastosowano 128-bitowe szyfrowanie AES, które jest obsługiwane przez system Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz Mac OS X v10.5+.

Dystrybutorem SanDisk na naszym rynku jest Hama Polska. Produkt objęty jest 5-letnią ograniczoną gwarancją. Sugerowana przez dystrybutora cena sprzedaży Cruzer Fit wynosi, w zależności od pojemności pamięci: 44,90 zł (4 GB), 64,90 zł (8 GB) lub 119 zł (16 GB).

0
Źródło: Hama
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.