Nowa kompilacja Internet Explorera 10 gotowa do testów

Microsoft udostępnił właśnie czwartą wersję bardzo wczesnej edycji rozwojowej Internet Explorera 10. To, co się zmieniło od poprzedniej, to obsługa większej ilości elementów HTML 5.
Internet Explorer 10 Platform Preview 4

Internet Explorer 10 Platform Preview 4

Microsoft stawia w pełni na HTML 5, widząc przyszłość Internetu właśnie w tym standardzie. Widać to po obecnej wersji Internet Explorera, widać to też po kierunku, w jakim zmierza budowany właśnie Internet Explorer 10. Pełna lista zmian, która może zainteresować programistów, którzy chcą przetestować zgodność swoich witryn z Internet Explorerem 10, dostępna jest pod tym adresem. Poprawiona też została akceleracja sprzętowa w przeglądarce.

Obecna wersja Internet Explorera 10 jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju (brakuje nawet interfejsu). Do testów zachęcamy więc wyłącznie programistów, a łaknącym nowinek sugerujemy wstrzymanie się z testowaniem chociaż do wersji beta. Co ciekawe, Internet Explorer Platform Preview 4 wymaga… systemu Windows 8.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.