Profesjonalna karta graficzna AMD za 600 złotych

FirePro V4900 to profesjonalna karta graficzna z segmentu entry-level, która jednak potrafi obsłużyć wiele monitorów, jakby była znacznie droższa.
Profesjonalna karta graficzna za 600 złotych

Profesjonalna karta graficzna za 600 złotych

Firma AMD zaprezentowała nową kartę AMD FirePro V4900, która oferuje wysoką wydajność, zarówno w tworzeniu treści cyfrowych (DCC – ang. Digital Content Creation), jak i w komputerowym wspomaganiu projektowania (CAD – ang. Computer Aided Design), w bardzo przystępnej cenie. Wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie graficzne firmy AMD, w tym technologię AMD Eyefinity, AMD FireProV4900 znacznie poprawia wydajność aplikacji i poprawia skuteczność w miejscu pracy.

FirePro V4900 ma 1GB 128-bitowej pamięci GDDR5, pracującej z przepustowością 64GB/s i obsługującej Microsoft DirectX 11, OpenGL 4.2 oraz język OpenCL. Ulepszona technologia AMD Eyefinity i DisplayPort 1.2 umożliwia konfigurację równoczesnego wyświetlania nawet na sześciu ekranach.

Karta AMD FirePro V4900 jest dostępna w wybranych systemach firmy Dell i Fujitsu oraz stacjach roboczych HP. Od 1 listopada 2011 roku jest w sprzedaży w cenie 189 dolarów.

Więcej informacji o nowej karcie znajdziecie klikając tutaj.

0
Źródło: AMD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.