Przeglądarka Chrome z obsługą… gamepadów!

Google Chrome to najszybciej rozwijająca się przeglądarka internetowa. Najszybciej też zdobywa nowych użytkownikach. Tym razem Google chce zainteresować nią graczy.
Nie jesteśmy pewni, czy Chrome jest najlepszą przeglądarką, ale z pewnością rozwija się najszybciej

Nie jesteśmy pewni, czy Chrome jest najlepszą przeglądarką, ale z pewnością rozwija się najszybciej

W jednej z przyszłych wersji przeglądarki Chrome dojdzie natywna obsługa gamepadów. I to na zasadzie plug and play. Przeglądarka dla graczy ma się pojawić w pierwszym kwartale przyszłego roku. Po co?

Gry w przeglądarce zdobywają olbrzymią popularność. Coraz więcej z nich pojawia również w Chrome Web Store. Pamiętajmy też, że Chrome ma wkrótce obsługiwać natywnie mikrofony i kamery, a także WebRTC, czyli otwartą aplikację do wideorozmów. Google ma chyba nadzieję, że Windows, OSX czy Ubuntu będą kiedyś tylko platformą startową do „systemu” Chrome. Pamiętajmy też, że prawie każda aktualizacja przeglądarki Chrome ma swoje odzwierciedlenie w systemie operacyjnym Chrome OS…

0
Źródło: Edge Magazine
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.