Rok 2012 to zupełnie nowe Apple?

iMac, Macbook Air, iPhone i iPad – wszystkie te produkty w przeciągu 12 miesięcy mają otrzymać zupełnie nowy design.
Co planuje Wielkie Jabłko?

Co planuje Wielkie Jabłko?

Pierwszy „zupełnie nowy produkt” to podobno nowy iPad. Tablet Apple’a obecnej generacji co prawda odnosi spektakularny sukces, bijąc konkurencję o kilka długości, jeśli chodzi o wyniki sprzedaży. Jednak, według niepotwierdzonych informacji, Apple zleciło produkcję podzespołów składowych dla dwóch różnych iPadów, jeden oznaczony jako J1, drugi zaś jako J2. Z tych dwóch projektów najprawdopodobniej wybrany zostanie jeden.

Z kolei iPhone i iMac, według tych samych niepotwierdzonych informacji, mają się pojawić w zupełnie nowym wyglądzie w drugiej połowie 2012 roku. Zgadzałoby się to z dotychczasowym cyklem wydawniczym Apple’a.

Na czym mają polegać te zmiany? Większa rozdzielczość i czterordzeniowy procesor dla Pada? iMac przestanie być urządzeniem all-in-one? Macbook Air będzie jeszcze cieńszy i jeszcze lżejszy? Możemy tylko zgadywać…

0
Źródło: DIGITIMES Displays
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.