Samsung Apps otwiera się na polskich deweloperów aplikacji

Jest to duże ułatwienie dla deweloperów aplikacji, który napotykali problemy z udostępnieniem użytkownikom swoich aplikacji poprzez sklep Android Market.
Samsung ma swój własny sklep z aplikacjami

Samsung ma swój własny sklep z aplikacjami

Otwarcie sklepu Samsung Apps dla polskich deweloperów pomoże wesprzeć ich środowisko, pozwalając szybko uzyskać dochód z pracy nad aplikacjami. Tak przynajmniej obiecuje Samsung.. Dodatkowo, wszystkie aplikacje publikowane w Samsung Apps są poddawane testom producenta, dzięki czemu użytkownik smartfonu ma mieć gwarantowaną ich poprawną pracę.

Samsung Apps to sklep z aplikacjami dostępny wyłącznie dla użytkowników telefonów firmy Samsung z systemami operacyjnymi Google Android i bada. Podobnie jak w pozostałych platformach, w Samsung Apps wszystkie dostępne aplikacje są podzielone na kategorie, istnieje też podział na aplikacje płatne i darmowe. Warto tam zaglądać, ponieważ w ofercie promocyjnej sklepu Samsung Apps znaleźć można wiele aplikacji dostępnych bezpłatnie (np. Need for Speed: Hot Pursuit), za które w Android Market trzeba zapłacić.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.