Samsung dalej drwi z Apple. Jest kolejny spot

Koreański producent wydał kolejny spot reklamowy swojego smartfona Galaxy S II, w którym znów nabija się z fanatyków Apple'a.
Samsung ma dość ciekawy pomysł na kampanię reklamową

Samsung ma dość ciekawy pomysł na kampanię reklamową

Po pierwszym filmiku reklamowym, w którym Samsung wyraźnie chciał trochę ośmieszyć tzw. „kult Apple”, rozpętała się burza w Internecie. Na szczęście tylko w polskim Internecie. Dlatego Samsung może spokojnie zamieszczać w Sieci kolejne spoty reklamowe. Tym razem przechodzień z telefonem Galaxy S II zatrzymał się przy gigantycznej kolejce do sklepu Apple’a. Czekający w niej fani firmy z Cupertino wymieniają po kolei aplikacje z App Store, dla których użytkownik smartfonu Samsunga bez problemu znajduje odpowiedniki w Android Market, dodając, że może je wypróbować zanim je kupi.

Na koniec dość złośliwie wtrąca, że kolejka się ruszyła, dodając po chwili, że żartował. Fani Apple’a tymczasem omal nie dostali zawału serca.

Podoba wam się nowy spot Samsunga?

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.