Samsung Galaxy S III ma cztery rdzenie i supergrafikę

Według nieoficjalnych informacji, które pojawiają się w Internecie, nowy Galaxy S III będzie oparty na czterordzeniowym procesorze Samsung Exynos.
Nowy supersmartfon Samsunga pojawia się na horyzoncie

Nowy supersmartfon Samsunga pojawia się na horyzoncie

Wkrótce minie rok od momentu wejścia na rynek smartfona Galaxy S II, dlatego nie dziwi fakt, że zaczyna się pojawiać coraz więcej informacji na temat jego następcy. Nowe, flagowe urządzenie koreańskiego producenta, rzecz jasna, będzie opierać się na systemie operacyjnym Android 4 Ice Cream Sandwich, a ponadto ma być wyposażone w procesor Exynos 4412 – układ z czterema rdzeniami Cortex-A9, wytworzonymi w 32-nanometrowym procesie technologicznym, oferującymi taktowanie do 1,5 GHz. Wraz z nowym układem, Samsung Galaxy S III ma posiadać także grafikę ARM Mali-T604, która oferować będzie nawet 5-krotnie większą wydajność w stosunku do poprzedniej generacji.

Nowy smartfon Samsunga ma oficjalnie zadebiutować podczas targów Mobile World Congress, które odbędą się w lutym 2012 roku w Barcelonie.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.