Skandal! W Battlefieldzie 3 możesz zabić szczura! Jednego.

PETA protestuje! W jednej z początkowych misji w grze Battlefield 3 żołnierz dźga nożem podgryzającego go szczura. My nie chcemy już żyć na tej planecie.
Battlefield 3

Battlefield 3

Zdaniem PETA, młodzi ludzie, po grze w Battlefield 3, chwycą noże, scyzoryki czy przybory kuchenne i ruszą na rzeź, dziesiątkując małe, futrzaste i wyjątkowo inteligentne stworzonka. Warto też dodać, że gra Battlefield opowiada o wojnie. PETA na śmierć dziesiątek żołnierzy i cywilów, którą widać na ekranie telewizora podczas zabawy, pozostaje niewzruszona.

PETA domaga się wycofania „brutalnej sceny” z gry. Bardzo nam się podoba propozycja, jaką znaleźliśmy na portalu Gamezilla. Otóż należy wziąć szczura w rękę, wytłumaczyć grzecznie, że tak nie wolno, bo żołnierz jest teraz w pracy, a jak szczur jest głodny, to nauczyć go proszenia, bo przecież każdy żołnierz ma przy sobie kanapkę dla futrzaków. Pod koniec pogłaskać i wypuścić na wolność. I wrócić do mordowania terrorystów.

0
Źródło: Gamezilla
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.