Tango, czyli darmowe wideorozmowy na Windows Phone

Microsoft wciąż nie zaprezentował zakupionego przez siebie Skype'a w wersji dla Windows Phone. A tymczasem na Marketplace pojawił się mocny konkurent.

Tango (nie mylić z zapowiadaną aktualizacją samego Windows Phone, która ma tą samą nazwę) to darmowa aplikacja dla Windows Phone’a służąca do wideorozmów. Bezpłatny jest zarówno sam program, jak i połączenia wewnątrz sieci Tango, która oferuje klienty dla Windows Phone, iPhone’a, Androida i Windowsa. Tym samym wyprzedziła Microsoft, który wpakował w maju 8,5 miliarda dolarów w przejęcie Skype’a.

Microsoft jednak nie czuje się zawstydzony, co twierdzą twórcy aplikacji. Chwalą wręcz współpracę i pomoc giganta przy tworzeniu aplikacji.

Data premiery Skype’a dla Windows Phone pozostaje nieznana. Niektórzy zaczynają wątpić, czy taka aplikacja kiedykolwiek się pojawi na Marketplace.

0
Źródło: TangoMe
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.