Ville – pierwszy smartfon HTC z Androidem 4.0

W Sieci pojawiły się informacje o smartfonie HTC Ville - pierwszym urządzeniu tajwańskiego producenta z najnowszym Androidem Ice Cream Sandwich.
HTC Ville ma być cieńszy od iPhone'a 4S

HTC Ville ma być cieńszy od iPhone’a 4S

To, co widzicie na zdjęciu powyżej, to najprawdopodobniej HTC Ville – smartfon z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, który oficjalnie ma zadebiutować na targach Mobile World Congress w lutym przyszłego roku. Co prawda ciągle nie możemy się przyzwyczaić do tego, że nowe smartfony z Androidem będą pozbawione jakichkolwiek przycisków na obudowie, to jednak ciągle nam się wydaje, że mikrofon i głośnik do prowadzenia rozmów by się przydały…

Tak czy inaczej, Ville ma być wyposażony w dwurdzeniowy procesor Snapdragon z taktowaniem 1,5 GHz, 4-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 540 x 960 pikseli, 8-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją kręcenia filmów Full HD, łączność HSPA+, dźwięk Beats Audio oraz baterię o pojemności 1650 mAh.

Całość ma być zamknięta w metalowej obudowie, a na system Android, HTC nałoży swój interfejs użytkownika Sense 4.0.

0
Źródło: BGR
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.