24-calowy all-in-one w stylowej obudowie

Komputer Asus All-in-One ET2410 ma zapewniać czysty dźwięk dzięki technologiom SonicMaster i DTS UltraPC oraz zewnętrznemu subwooferowi.
Nowy, dotykowy Eee Top

Nowy, dotykowy Eee Top

ET2410- B030C jest przyjemny w odbiorze nie tylko dla ucha, ale i dla oka. Przy grubości zaledwie 6 cm, komputer posiada 23,6-calowy ekran multidotykowy, podświetlany diodami LED, i wyposażony jest w procesor Intel Core i3-2100, procesor graficzny GT540M z dedykowaną pamięcią 1GB, dysk twardy 500GB, napęd optyczny DVD, wbudowany tuner TV i 4GB pamięci DDR3. Aby zapewnić maksymalną stabilność, komputer posiada podstawkę wykonaną z wytrzymałego aluminium.

Z boku urządzenia znajdują się dwa porty USB 3.0 oraz czytnik kart 3-w-1, natomiast wejście HDMI pozwala zamienić ten All-in-One w 23,6-calowy wyświetlacz dla konsoli do gier lub drugi monitor. Dzięki kompatybilności z uchwytem VESA, komputer można umieścić niemal w dowolnym miejscu. Do ET2410- B030C dołączone jest oprogramowanie ASUS Cinema, które znacznie ułatwia przeglądanie filmów i muzyki.

Asus nie podał ceny tego modelu, ale spodziewać się możemy okolic 4000 złotych.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.