Aktualizacja do ICS dla Galaxy S i Galaxy Taba jednak będzie?

W Święta podaliśmy wam niezbyt przyjemną wiadomość - Samsung nie zapewni aktualizacji do Androida 4.0 dla smartfona Galaxy S i tabletu Galaxy Tab. Teraz być może zmieni zdanie.
Galaxy S jednak dostanie aktualizację do Androida ICS?

Galaxy S jednak dostanie aktualizację do Androida ICS?

Chociaż nieoficjalnie bez najmniejszego problemu użytkownicy smartfona Galaxy S oraz tabletu Galaxy Tab mogą zaktualizować swoje systemy Android do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich, to wiąże się to z utratą gwarancji, a ponadto utratą interfejsu Touchwiz. To właśnie przez tego ostatniego, Samsung podał w Święta informację, że powyższe modele nie otrzymają aktualizacji. Przez 3 dni może jednak wiele zmienić. Na przykład zmieniła się liczba, którą wyświetla waga, jak na niej staję – z dwu na trzycyfrową.

Podobnie i Samsung mógł przez te kilka dni zmienić zdanie, głównie pod naciskiem rzeszy niezadowolonych użytkowników jego produktów. Tak przynajmniej podają koreańskie media. Oficjalnie na razie nie ma żadnych informacji.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.