Będą dwa nowe iPady, i to już w styczniu?

Według "zaufanych źródeł", Apple ma wprowadzić na rynek już w styczniu dwa nowe iPady - jeden tańszy, a drugi bardzo high-endowy.
Apple szykuje dwa nowe iPady?

Apple szykuje dwa nowe iPady?

Według niepotwierdzonych informacji, premierę nowych iPadów zaplanowano na 26 stycznia 2012 roku, podczas konferencji iWorld. Na rynek mają trafić dwa nowe modele i będą sprzedawane ramię w ramię z iPadem 2. Apple ma szykować dwa nowe urządzenia, w celu pokrycia wszystkich półek w sklepach: low-, mid- i high-endowej. Na najniższej półce miałby znaleźć się iPad 2, a jego cena miałaby zmaleć do około 200-300 dolarów, by bezpośrednio mógł konkurować z tabletem Kindle Fire.

Nowe iPady mają posiadać 9,7-calowe ekrany o wysokiej rozdzielczości 1536 x 2048 pikseli, wyprodukowane przez firmę Sharp, a ponadto czterordzeniowe jednostki Apple A6 oraz 5-megapikselowe aparaty cyfrowe. High-endowy model ma ponadto być wyposażony w pojemniejszą baterię 14000 mAh. iPad 2 w standardzie ma baterię 6500 mAh.

0
Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.