Cieniutka Nokia 700 w sam raz na Gwiazdkę

Dzięki Nokia 700 można bezpłatnie korzystać z nawigacji GPS oferowanej przez firmę Nokia. Urządzenie zapewnia również dostęp do sklepu internetowego oferującego tysiące aplikacji komórkowych. Nokia 700 jest wyposażona w technologię NFC, która pozwala na zbliżeniowe udostępnianie zdjęć i plików wideo oraz bezprzewodowe połączenia z kompatybilnymi akcesoriami i urządzeniami.
Nokia 700

Nokia 700

Wartością, która wyróżnia smartfon Nokia 700, jest smukłość telefonu. Jego szerokość to niecałe 10 mm, dzięki czemu zmieści się on komfortowo nie tylko w dłoni, ale również w niedużej damskiej torebce czy przeładowanej zawartością kieszeni. W parze z niedużymi rozmiarami idzie również lekkość – Nokia 700 z wagą 96 gramów bije na głowę inne telefony tej klasy. Telefon został okrzyknięty najmniejszym smartfonem świata. Warto również wspomnieć, że Nokia 700 jest dostępna w pięciu kolorach.

0
Źródło: Brightpoint
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.