Crysis 2 najchętniej „piraconą” grą roku

Wielu graczy komputerowych, w przeciwieństwie do konsolowej braci, nie lubi płacić za gry. TorrentFreak sprawdził, które gry pobieraliśmy z torrentów najchętniej w mijającym właśnie roku.
Crysis 2

Crysis 2

W rankingu zdecydowanie dominują shootery. Na pierwszym miejscu uplasował się Crysis 2, wspólne dzieło Crytek i Electronic Arts. Grę pobrano około 3,92 miliona razy. Na drugim miejscu pojawiło się Call of Duty: Modern Warfare 3 (3,65 miliona pobrań), a na trzecim, tuż za nim, Battlefield 3 (3,51 miliona pobrań). Pierwszą piątkę zamykają FIFA 12 i Portal 2.

Jeśli chodzi o Xboksa 360, to najchętniej pobieraną grą okazała się Gears of War 3. Pobrano ją z torrentów 0,89 miliona razy. Jeśli chodzi o Nintendo Wii, najchętniej „piracono” Super Mario Galaxy 2 (1,28 miliona pobrań). PlayStation 3 nie odnotował na tyle dużego poziomu piractwa, by być obecnym w rankingu.

Źródło: TorrentFreak
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.