Lunascape 6.5.8.24780

Darmowa i szybka przeglądarka internetowa, która wyróżnia się spośród konkurencji tym, że potrafi korzystać ze wszystkich popularnych silników renderujących strony www.

Darmowa i szybka przeglądarka internetowa, która wyróżnia się spośród konkurencji tym, że potrafi korzystać ze wszystkich popularnych silników renderujących strony www. Użytkownik dostaje do wyboru: Trident – silnik wykorzystywany przez Internet Explorera (i ustawiony jako domyślny silnik w Lunascape po instalacji), Webkit z którego korzystają przeglądarki Apple Safari oraz Google Chrome, oraz Gecko – silnik Firefoxa. Lunascape jest też w pełni kompatybilna z dodatkami oraz wtyczkami przeznaczonymi dla Firefoxa, dlatego też użytkownicy nie powinni obawiać się o brak możliwości rozszerzenia funkcjonalności. Lunascape obsługuje również przeglądanie w kartach, zapewnia również dostateczny poziom bezpieczeństwa podczas surfowania po Sieci.

Pobierz!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.