„Mango” na wszystkich smartfonach z Windows Phone

Microsoft nieco przekoloryzował rzeczywistość, twierdząc, że w trzy tygodnie zaktualizował wszystkie smartfony z Windows Phone do "Mango". Pozostały dwa modele. Ale i one już zostały zaktualizowane.
Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Aktualizacja Windows Phone do wersji 7.5 przebiegła niezwykle gładko. Jedynie Apple potrafiło jak dotąd zrobić to lepiej. Microsoft informował z dumą, że w przeciągu trzech tygodni, zaktualizował wszystkie smartfony pracujące pod kontrolą swojego systemu u wszystkich operatorów. Nie była to do końca prawda.

Samsung Focus w wersji 1.3 i Dell Venue Pro wciąż działały na Windows Phone „NoDo”. Pierwszy smartfon został zaktualizowany do „Mango” w ubiegłym tygodniu. Z kolei Venue Pro od dziś również może zostać zaktualizowany do Windows Phone 7.5.

Następny przystanek to aktualizacja „Tango”, która ma się pojawić na początku przyszłego roku. Czy Microsoft dobije do standardu wyznaczonego przez Apple’a, jeśli chodzi o sprawność dystrybucji nowego oprogramowania? Przekonamy się niedługo…

0
Źródło: The Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.