Najlepiej sprzedające się gry na Steam (18 grudnia 2011)

Zapraszamy do kolejnego zestawienia dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na Steam w ostatnim tygodniu. Robi się trochę nudno, bo i tym razem wygrywa nowa produkcja od Bethesdy Softworks - TES V: Skyrim.

Kolejne zestawienie i po raz kolejny pierwsze miejsce okupuje najnowsza propozycja od Bethesdy z gatunku cRPG – The Elder Scrolls V: Skyrim. Tytuł trzyma się na szczycie od dobrych paru tygodniu i nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie zaliczył jakąś rankingową obsuwę. Na podium znaleźli się także Call of Duty: Modern Warfare 3 oraz Total War: Shogun 2. Miejsce czwarte i piąte to kolejno powrót drugiego Wiedźmina oraz Limbo. Pozycja szósta i siódma należy zaś do Star Wars: The Force Unleashed II i Call of Duty: Modern Warfare 2. Pełne zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na Steam zeszłego tygodnia poniżej:

1. TES V: Skyrim

2. Call of Duty: Modern Warfare 3

3. Total War: Shogun 2

4. The Witcher 2: Assassins of Kings

5. Limbo

6. Star Wars: The Force Unleashed II

7. Call of Duty: Modern Warfare 2

8. Anno 2070

9. Saints Row: The Third

10. Left 4 Dead 2

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.