Nowe Syndicate zbanowane w Australii

O problemach z grami w Australii pisaliśmy już niejednokrotnie. Rząd tego kraju lubuje się bowiem w zakazywaniu sprzedaży wszystkich bardziej brutalnych produkcji, które rzekomo "szkodzą" Graczom. Tym razem los ten spotkał nowe Syndicate!

Tamtejszy urząd zajmujący się klasyfikacją wiekową gier, odmówił ocenienia nowego Syndicate. Oznacza to w praktyce, że gra nie zostanie dopuszczona do sprzedaży na terenie Australii. Jest wprawdzie pewna szansa, że EA wydane specjalną, lżejszą wersję przeznaczoną wyłącznie na ten rynek, ale raczej wątpimy w opłacalność takiego przedsięwzięcia.

Powodem takiej decyzji jest podobno możliwość rozczłonkowywania wrogów za pomocą miniguna i sceny, w których widać odpadające kończyny rozszerzalnych wrogów i, co gorsza, w grze jest podobno możliwość „bezczeszczenia” zwłok, czyli niszczenia trupów pozostałych po zabitych przeciwnikach. Rozumiemy wprawdzie, że Syndicate jest naprawdę brutalną produkcją, ale jeżeli grają w nią DOROSLI ludzie, to co w tym złego?

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.