7-calowy tablet ZTE z łącznością 3G w standardzie

ZTE wprowadza na rynek nowy tablet, wyposażony zarówno w WiFi, jak i moduł 3G. A wszystko to w cienkiej obudowie z 7-calowym ekranem.
Light Tab 2 ma byc stosunkowo niedrogim tabletem

Light Tab 2 ma byc stosunkowo niedrogim tabletem

Light Tab 2 jest wyposażony w dotykowy, 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor z taktowaniem 1,4 GHz, dźwięk systemu Dolby Surround, dwa aparaty – z przodu VGA, a z tyłu sensor CMOS o rozdzielczości 3 Megapikseli, a także system GPS oraz, w standardzie, zarówno łączność WiFi, jak i moduł łączności 3G. Całość zamknięta jest w smukłej obudowie o grubości 12,6 mm. System operacyjny Android 2.3.5 oferuje dostęp do 300,000 aplikacji w Android Market. Nie ma jednak wzmianki, czy zostanie zaktualizowany do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.

Światowa premiera tabletu będzie miała miejsce w kolejnych państwach europejskich, m.in. we Francji i Wielkiej Brytanii, a także azjatyckich – w Malezji już na początku 2012 roku.

0
Źródło: ZTE
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.