FileServe nie chce podzielić losu MegaUpload, banuje użytkowników, usuwa pliki

Fileserve rozpoczął blokowanie kont swoich użytkowników, zawiesił też działanie programu partnerskiego.
FileServe

FileServe

Fileserve jak dotąd nie wystosował żadnego oświadczenia, nie możemy więc stwierdzić, czy blokowane są konta wyłącznie naruszające regulamin serwisu, czy też po kolei banowani są wszyscy użytkownicy. Nowe konta można tworzyć, jednak nie można przystąpić do programu partnerskiego.

Fileserve, podobnie jak jego konkurencja, posiadał program partnerski. Polegał na płaceniu użytkownikom za umieszczane przez nich pliki. Każde tysiąc pobrań to 25 dolarów dla osoby umieszczającej dane pliki. Fileserve, najwyraźniej przestraszony losem MegaUpload, postanowił w trybie natychmiastowym oczyścić się z jakichkolwiek podejrzeń.

Użytkownicy Fileserve są zbulwersowani. Na forach powiązanych z witryną dominują słowa „skandal”, „przekręt” i „skok na kasę klientów”. Witryna będzie miała duży problem, by odbudować zaufanie swoich klientów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.