Google TV ma nowych partnerów

W 2010 roku Google zaprezentował nowy produkt: Google TV. Współpracowali z nim Sony i Logitech i... mocno się na tym przejechali. Google TV został zignorowany przez konsumentów. Google jednak się nie poddaje.
Google TV

Google TV

Google TV, który niedawno został zaktualizowany do wersji 2.0, pojawi się jako funkcja w produktach nowych partnerów Google’a. Nowe telewizory LG będą wyposażony w oprogramowanie giganta, jak już wcześniej informowaliśmy, zaznaczając, że to plotki. Dodatkowo, Sony przedłuży swoją współpracę z gigantem, mimo iż do tej pory Google TV nie cieszył się zainteresowaniem klientów. Do współpracy dołączą też Samsung i Vizio. Wszystkie te firmy pokażą swoje produkty na targach CES 2012. Na tych samych targach swoje chipsety, oparte o ARM, zaprezentuje Marvell. Chipsety te są ponoć zaprojektowane specjalnie z myślą o Google TV, który jak dotąd współpracował wyłącznie z procesorami Intel Atom.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.